Idea Holiday

Хотелот "IDEA" се наоѓа на плажа Скала Фуркас, во Касандра на Халкидики, на само деведесет километри од аеродромот во Солун. Фурка има најдолга песочна плажа (2 км) каде што можете да ги најдете најпознатите плажа барови. Хотелот е изграден во близина на светло зеленото дрво на Касандра и тоа е само 180 м. далеку од морето

Идеална дестинација за одмор.

You will be delighted with the accommodation, comfort and cleanliness of our rooms.

Вклучени бесплатни WiFi во сите наши области и соби.

facebook.png

Како нас на Facebook и проверете за нашите најнови понуди

Идеална дестинација за одмор.

IDEA Хотелот се наоѓа на скалите на Фурка, во Касандра, Халкидики.

Скала Фурка Халкидики
63077 Грција

E-mail: nikosvairlis@gmail.com

Please publish modules in offcanvas position.